9.6 C
Warsaw
niedziela, Listopad 17, 2019

IoT na targach Elektrotechnika 5-7 lutego 2020

Musisz przeczytać

To on wprowadził sztuczną inteligencję do szpitala psychiatrycznego

Wojciech Legawiec – nie tak dawno dbał o innowacje w buskim uzdrowisku. Teraz chce wykorzystać sztuczną inteligencję w działalności szpitala psychiatrycznego w Tworkach. A jakby było tego mało, to sam znalazł startup, który mu w tym pomoże.

PZU wprowadza Opaskę Życia

Grupa PZU we współpracy z Ministerstwem Zdrowia uruchamia pionierski projekt "Opaska życia". Urządzenie ma wspomagać ratowanie ludzkiego życia.

Detalista 4.0, czyli IoT dla osiedlowych warzywniaków

Eurocash i Microsoft wraz z partnerami technologicznymi przedstawili wizję rynku detalicznego przyszłości - "Detalista 4.0". Zaprezentowano rozwiązania technologiczne, które mają zapewnić właścicielom niezależnych sklepów spożywczych sprawne zarządzanie ich placówkami, konsumentom wysoką jakość robienia zakupów, a producentom jak najlepsze dotarcie ze swoją ofertą do finalnego odbiorcy.

W dniach 5-7 lutego na terenie warszawskiego EXPO XXI odbędzie się już 18. edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń – Elektrotechnika 2020. Patronat nad tym wydarzeniem objął IoT MAG.

Targi Elektrotechnika 2020 to pzestrzeń dla innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu elektromobilności. Wydarzenie skierowane jest do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Oprócz atrakcyjnej przestrzeni wystawienniczej, Targi Elektrotechnika, a także odbywające się w tym samym czasie Targi Światło, oferują możliwość prowadzenia szkoleń, konferencji i warsztatów. Każdego roku bierze w nich udział blisko 2 tys. specjalistów – instalatorów, inżynierów budownictwa, inżynierów elektryki, inspektorów nadzoru, architektów, projektantów, inwestorów czy deweloperów. To doskonała okazja, by zaprezentować swoją ofertę i dotrzeć do dedykowanej grupy budynkowej, a w przestrzeni Wnętrza Otwartego będzie można zobaczyć praktyczne zastosowanie rozwiązań z zakresu BMS i HMS.

Przestrzeń wystawiennicza podzielona będzie na 4 strefy dedykowane tematom: Elektromobilności, OZE, Automatyki Budowlanej oraz Oświetlenia Terenów Publicznych. W ramach tych stref prezentowane będą pojazdy elektryczne, stacje ładowania oraz poruszane zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i zarządzania stacjami.
W ramach Elektromobilności odbędą się również warsztaty i sesje dla samorządów.

Więcej informacji: www.elektroinstalacje.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Najnowsze

Zakupy na Frisco.pl lodówką Samsung

Samsung zdaje się doskonale rozumieć trendy panujące na rynku e-commerce i nawiązuje współpracę z Frisco.pl, by za pośrednictwem lodówek Family Hub, oferować możliwość zrobienia zakupów z dostawą do domu.

Ericsson podpisał z polskim rządem porozumienie ds. cyberbezpieczeństwa

Ericsson przystąpi do rządowego Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie. Program realizowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji w formule partnerstwa z sektorem prywatnym w celu...

To on wprowadził sztuczną inteligencję do szpitala psychiatrycznego

Wojciech Legawiec – nie tak dawno dbał o innowacje w buskim uzdrowisku. Teraz chce wykorzystać sztuczną inteligencję w działalności szpitala psychiatrycznego w Tworkach. A jakby było tego mało, to sam znalazł startup, który mu w tym pomoże.

Adam Krużyński nowym prezesem FIBARO

Rada Nadzorcza Fibar Group S.A. powołała Adama Krużyńskiego, dotychczasowego członka zarządu, na stanowisko prezesa spółki. Zastąpił on na stanowisku Macieja Fiedlera –...

Strony na wordpress najczęściej atakowane

Ataki na WordPress'a, SQL Injection, spam pzez formularze, próby odgadnięcia haseł typu brute force - to najczęstsze ataki, jakie są dokywane na...

Podobne artykuły