9.6 C
Warsaw
niedziela, Listopad 17, 2019

Volvo w końcu wchodzi w elektryki

Musisz przeczytać

To on wprowadził sztuczną inteligencję do szpitala psychiatrycznego

Wojciech Legawiec – nie tak dawno dbał o innowacje w buskim uzdrowisku. Teraz chce wykorzystać sztuczną inteligencję w działalności szpitala psychiatrycznego w Tworkach. A jakby było tego mało, to sam znalazł startup, który mu w tym pomoże.

PZU wprowadza Opaskę Życia

Grupa PZU we współpracy z Ministerstwem Zdrowia uruchamia pionierski projekt "Opaska życia". Urządzenie ma wspomagać ratowanie ludzkiego życia.

Detalista 4.0, czyli IoT dla osiedlowych warzywniaków

Eurocash i Microsoft wraz z partnerami technologicznymi przedstawili wizję rynku detalicznego przyszłości - "Detalista 4.0". Zaprezentowano rozwiązania technologiczne, które mają zapewnić właścicielom niezależnych sklepów spożywczych sprawne zarządzanie ich placówkami, konsumentom wysoką jakość robienia zakupów, a producentom jak najlepsze dotarcie ze swoją ofertą do finalnego odbiorcy.

Volvo XC40 to pierwszy w pełni elektryczny samochód szwedzkiego koncernu. Wcześniej czy później to musiało się stać.

Samochody elektryczne mają już niemal wszyscy, więc nic dziwnego, że przyszedł i czas na Volvo. Szwedzi nie chcą tracić udziału w rynku zwłaszcza, że ostatnio notują wzrosty w sprzedaży, jakich wcześniej nie mieli.

Czemu zaczęli od XC40? Wytłumaczenie jest proste. To model, który jest jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli Volvo od lat.

Ale dzięki temu, że samochody elektryczne nie mają klasycznej chłodnicy, robi się miejsce na inne rzeczy, takie jak na przykład zamknięta zabudowa ze zintegrowanymi czujnikami ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) – w końcu to Volvo.

To co ciekawe, całkowiecie od nowa został zaprojektowany interfejs obsługi, który ma być oddzielny dla całej linii samochodów elektrycznych Volvo. Oczywiście znalazł się w nim wkaźnik poziomu naładowania akumulatorów.

Premiera, a zarazem więcej informacji już 16 paździerrnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Najnowsze

Zakupy na Frisco.pl lodówką Samsung

Samsung zdaje się doskonale rozumieć trendy panujące na rynku e-commerce i nawiązuje współpracę z Frisco.pl, by za pośrednictwem lodówek Family Hub, oferować możliwość zrobienia zakupów z dostawą do domu.

Ericsson podpisał z polskim rządem porozumienie ds. cyberbezpieczeństwa

Ericsson przystąpi do rządowego Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie. Program realizowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji w formule partnerstwa z sektorem prywatnym w celu...

To on wprowadził sztuczną inteligencję do szpitala psychiatrycznego

Wojciech Legawiec – nie tak dawno dbał o innowacje w buskim uzdrowisku. Teraz chce wykorzystać sztuczną inteligencję w działalności szpitala psychiatrycznego w Tworkach. A jakby było tego mało, to sam znalazł startup, który mu w tym pomoże.

Adam Krużyński nowym prezesem FIBARO

Rada Nadzorcza Fibar Group S.A. powołała Adama Krużyńskiego, dotychczasowego członka zarządu, na stanowisko prezesa spółki. Zastąpił on na stanowisku Macieja Fiedlera –...

Strony na wordpress najczęściej atakowane

Ataki na WordPress'a, SQL Injection, spam pzez formularze, próby odgadnięcia haseł typu brute force - to najczęstsze ataki, jakie są dokywane na...

Podobne artykuły