BANNER"/

Zyxel Armor G5 – router dla smart home i urządzeń IoT w domu

Zyxel wprowadza do oferty nowoczesny i bezpieczny 12-strumieniowy router multigigabitowy o wysokiej mocy w standardzie Wi-Fi 6 – Armor G5 AX6000. Urządzenie dedykowane jest użytkownikom domowym, korzystającym z wielu urządzeń Internet of Things. Zapewnia najwyższą prędkość dla ponad 30 urządzeń.

W dobie smart home i coraz większej liczby urządzeń podłączonych do sieci, szczególnie ważny jest szybki i bezproblemowy dostęp do domowej sieci Wi-Fi. Jak twierdzi Zyxel, jego nowy router Armor G5 AX6000 zapewnia wysoką wydajność oraz gigabitowe połączenia użytkownikom, którzy często korzystają w sieci ze streamingu wideo i urządzeń IoT.

Najnowszy standard sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6 szybko podbija rynek, oferując rozwiązanie problemu z wydajnością, z jakim borykają się użytkownicy wymagający dużej przepustowości. Niezależnie od tego, czy mają oni domowe biuro, urządzenia IoT, czy też korzystają z przesyłania strumieni wideo w wysokiej rozdzielczości.

Zyxel Armor G5

Ultraszybka prędkość Wi-Fi 6 dla ponad 30 połączeń

Router posiada 64-bitowy czterordzeniowy procesor 2,2 GHz, który obsługiwany jest przez 13 anten o dużej mocy i 12 strumieni Wi-Fi. Dzięki temu urządzenie może zapewnić najwyższą prędkość dla ponad 30 połączeń.

Po stronie przewodowej port 10 multigigabitowy Ethernet LAN Armor G5 to krok milowy w stosunku do portów LAN 1G, 2,5G i 5G zastosowanych w większości routerów dostępnych na rynku. Dla twórców treści i innych użytkowników, którzy przesyłają lub tworzą kopie zapasowe dużych plików na lokalnym urządzeniu sieciowym do przechowywania danych, prędkość 10 gigabitowa Armor G5 przychodzi z pomocą, oszczędzając ich czas.

Bezpieczna komunikacja VPN dla dostępu zdalnego

Router jest wyposażony w pełną obsługę OpenVPN, którą można połączyć z dowolną usługą VPN innej firmy. Dzięki temu użytkownicy mogą nawiązywać bezpieczne połączenia zdalne do swojej sieci domowej. Przyjazny dla użytkownika interfejs obejmuje również wstępną konfigurację routera. Aplikacja mobilna Armor umożliwia instalację krok po kroku, a interfejs użytkownika oparty na sieci WWW sprawia, że zarządzanie jest proste i nie wymaga przygotowań do konfiguracji.

IoT MAG
IoT MAG to projekt, skupiający się na branży Internet of Things. Generowany tutaj content poświęcony jest IoT. Publikowane są ciekawe informacje branżowe, ale najwięcej angażujących treści tworzona jest samodzielnie. Dużo aktywności IoT MAG skierowana jest na content marketing i budowę PIERWSZEJ W POLSCE BAZY INTERNET OF THINGS. Zatem jeśli działasz w branży IoT - dobrze trafiłeś. To miejsce jest dla Ciebie. I Twoich klientów również. Realizujemy także usługi z zakresu Copywritingu IoT. Może mamy napisać coś na Twój blog firmowy czy LinkedIn?

Chcesz być na bieżąco ze światem Internet of Things?

Zostaw nam swój adres e-mail